Kód: EWS11 | Značka: EcoWater Systems

Změkčovač vody eVOLUTION Refiner Power - na dotaz

0 Kč
Cenová nabídka na vyžádání

Změkčovač 2v1 vás zbaví vodního kamene, tvrdé vody i pachuti ve vodě. Filtr s aktivním uhlím odstraní mechanické nečistoty ve vodě. Svou velikostí je vhodný do větších rodinných domů. Obsahuje Wi-Fi modul, osvětlený displej, patentovanou hlavici.

Poznejte řadu eVOLUTION Refiner – nejnovější generaci změkčovačů typu 2v1 s WiFi připojením. Mají všechny výhody změkčovačů eVOLUTION, a navíc obsahují filtr s aktivním uhlím, který zlepšuje chuťové a pachové vlastnosti Vaší vody. Díky montáži Refineru můžete pít bezpečnou a chutnou vodu přímo z kohoutku a zapomenout na usazeniny vodního kamene v domácích spotřebičích, na sprchovém koutu, dřezových a koupelnových bateriích.

Refiner - nejlepší spojení změkčovače a vodního filtru:

  • Očišťuje vodu z mechanického znečistění a zachycuje pach chloru.
  • Šetří prostor – jedno zařízení změkčuje vodu a současně tuto vodu připravuje k pití přímo z kohoutku.
  • Vyznačuje se ekonomičtějším provozem - nevyžaduje častou výměnu uhlíkové náplně.

Změkčovač eVOLUTION Refiner PowerEcoWater Vám přinese:

  • ÚSPORU – oproti konkurenčním změkčovačům na trhu vyžadují přístroje eVOLUTION pouze malé množství spotřebního materiálu. Celková úspora činí zhruba 75 %.
  • POHODLÍ – hladinu soli v nádrži, která je potřeba ke správnému fungování, za vás pohlídá zabudovaný infračervený snímač. V momentě, kdy je potřeba sůl doplnit, vás změkčovač upozorní e-mailem nebo SMS zprávou. Sůl pak pohodlně doplníte díky zabudovanému osvětlení přímo v nádrži.
  • KVALITU – změkčovače EcoWater jsou vyrobené z odolných, trvalých a patentovaných materiálů. Nejvíce namáhané části, jako je například kryt, jsou pak vyrobeny z ABS plastu. Ten můžete najít také u nárazníků svého automobilu a na dalších odolných součástkách.
  • BEZPEČNOST – se změkčovači EcoWater katastrofa nehrozí. Pokud by na zařízení nastala porucha, okamžitě obdržíte varovné upozornění SMS zprávou nebo e-mailem. Nemusíte se tak obávat vytopení domu či bytu a dalších nepříjemností.

Měkká voda a úspora energie, času i peněz

Usazeniny na topných tělesech, trubkách a v domácích spotřebičích mají nepříznivý vliv na spotřebu energie. Měkká voda ale usazeniny nezpůsobuje a tak můžete ušetřit na výdajích za elektřinu až 20 %. Zároveň se tím vyhnete častým opravám, neboť čisté spotřebiče jsou šťastné spotřebiče.

Měkká voda a úklid

Máte potíže se skvrnami na umytém nádobí, zašedlými sklenicemi a špinavými příbory z myčky? Tomu je s měkkou vodou konec – nádobí bude perfektně umyté, lesklé a beze skvrn.

A stejně tomu bude i s praním – prádlo prané v měkké vodě je měkké a jeho barvy zůstávají intenzivní delší dobu.

Také úklid je s měkkou vodou snadnější a rychlejší – měkká voda nezanechává stopy na lesklých předmětech a navíc nebudete potřebovat tak velké množství čisticích prostředků.

Měkká voda a zdraví

Měkkou vodu v domácnosti ocení zejména alergici a lidé trpící atopickým ekzémem. Měkká voda totiž nezpůsobuje nežádoucí podráždění a je šetrná k pokožce i vlasům. Ostatní členy domácnosti jistě potěší její příznivý vliv na kvalitu a měkkost vlasů.

Instalace a údržba změkčovače eVOLUTION

Měkkou vodu si ve vaší domácnosti můžete užít velmi snadno. Stačí namontovat změkčovač na hlavní přívod studené vody, který měkkou vodu rozvede do všech částí vašeho domu či bytu. 

Ovládání změkčovače probíhá s pomocí dálkového ovládání ve vašem chytrém mobilním telefonu. Rozhraní je velmi intuitivní a zpřístupňuje veškeré informace o změkčování vody u vás doma. Dále stačí jen pravidelně doplňovat sůl na základě upozornění vyslaných samotným přístrojem.

Technické specifikace

ECOMULTI-dimensions

Rozměry A B C D E F
Refiner Boost 70,5 cm 61 cm 88 cm 35,5 cm 51 cm 9,5 cm
Refiner Power 100 cm 87 cm 114 cm 35,5 cm 51 cm 9,5 cm
Technická specifikace a ovládací panel Refiner Boost Refiner Power
Řídící hlavice 1" SDV 1" DDV
Algoritmus Nová formule 1
Napájení Transformátor 240 V do 28V, 50Hz
Elektronika Zabezpečení ve speciálním opláštění
Víko nádrže na sůl Samospouštěcí

 

Pro cenu nás kontaktujte na info@softwater.cz nebo +420 605 263 860

Produktový list změkčovačů vody eVOLUTION

eVOLUTION Refiner

eVOLUTION series

Technologie