Kód: EWS17 | Značka: EcoWater Systems

Změkčovač vody eVOLUTION Duo ED - na dotaz

0 Kč
Cenová nabídka na vyžádání

Ideální řešení do bytu a malých rodinných domů. Umožňuje flexibilní umístění a kompaktnost. Změkčovač je nenáročný na kontrolu či údržbu, bezpečný a vysoce účinný.

Změkčovač vody eVOLUTION Duo ED je ideálním řešením do bytu a malých rodinných domů. Účinně eleminuje usazeniny vápníků ve spotřebičích, je vysoce úsporný a maximálně spolehlivý. 

Jedná se o nejmenší změkčovač vody EcoWater, který je vhodný do domácnosti s malou spotřebou vody a omezeným prostorem. Ideálním místem na umístění tohoto malého pomocníka je kuchyňská skříňka i skříňka pod dřezem. 

Jak funguje změkčovač vody eVOLUTION Duo ED?

Hlavním principem fungování změkčovač vody je přeměna iontů vápníků a hořčíku v tvrdé vodě na ionty sodíku. Tato přeměna probíhá v nádrži změkčovače vody obsahující speciální náplň, kterou protéká voda. Díky tomuto působení dojde k odstranění nežádoucích minerálů ve vodě a její změkčení. 

Iontovýměnná schopnost náplně po několika týdnech vyprší. Automaticky se spustí regenerace náplně roztokem vody a soli, které schopnost obnoví. Tato regenerace probíhá pravidelně a trvá přibližně dvě hodiny. Čas regenerace lze přizpůsobit individuální potřebě každého uživatele. V průběhu regenerace lze nadále používat nezměkčenou vodu v domácnosti.

Výhody změkčovače vody eVOLUTION Duo ED

Změkčovače vody EcoWater jsou inovativní zařízení, kterým nechybí jedinečný design, ale ani praktičnost a funkčnost. Mezi výhody změkčovače vody eVOLUTION Duo ED patří:

  • Kompaktnost - díky své kompaktnosti se vejde do každého prostoru v bytě. Skládá se ze dvou části, které umožňují přístroj umístit v prádelně, kuchyni, kotelně nebo v technické místnosti.
  • Flexibilita - přístroj byl navržen tak, aby umožnil flexibilitu v umístění. Možností je spousta. Součásti můžete poskládat jeden na druhý nebo vedle sebe. Můžete vyjmout zásobník na pryskyřici a nechat ji umístěnou až 2 metry od zásobníku soli. Ovládací panel můžete umístit vně nebo uvnitř změkčovače.
  • Účinnost - inteligentní řídící systém dokáže změkčit až 1350 litrů vody (při tvrdosti vody 17° dH) mezi dvěma regeneracemi. Pro regeneraci používá 1 kg soli. 
  • Náročnost - změkčovač vody nepotřebuje téměř žádnou kontrolu. Stačí jednou za měsíc doplnit sůl. O nízkém obsahu soli a potřebě doplnění vás bude informovat led indikátor. Odměnou vám bude takové množství zdravé měkké vody, kolik budete potřebovat.
  • Bezpečnost - změkčovač vody zaručuje vysokou bezpečnost a nízké provozní náklady.

Technická specifikace:

eVolution-DUO-ED-dimensions2

Rozměry A B C D E F G H I
eVOLUTION Duo ED 40 cm 37,8 cm 51,4 cm 23,2 cm 23,2 cm 8,6 cm 23,2 cm 23,2 cm 27,3 cm

 

Produktový list změkčovače vody eVOLUTION Duo ED

eVOLUTION Duo ED

Technologie