Kód: EWS06 | Značka: EcoWater Systems

Změkčovač vody eVOLUTION 400 Boost - na dotaz

0 Kč
Cenová nabídka na vyžádání

Změkčovač vody pro velké rodinné domy, menší bytové domy, hotely a firmy. Vyznačuje se nízkou spotřebou, pohodlnou obsluhou díky Wi-Fi modulu a osvětlením. Kapacita nádrže se solí je 110 kg.

Změkčovač vody eVOLUTION 400 Boost EcoWater je největším modelem z řady změkčovačů vody eVOLUTION a dokáže díky tomu upravit velké množství vody. Proto je vhodný zejména pro velké rodinné domy, menší bytové domy ale i menší hotely a také firmy či kanceláře.

Proč si vybrat změkčovač vody eVOLUTION 400 Boost EcoWater

Všechny změkčovače eVOLUTION se mohou pyšnit nízkou spotřebou materiálu potřebného ke svému fungování. Konkrétně se jedná o úsporu až 75 % oproti ostatním zařízením jiných značek.

Obsluha změkčovače eVOLUTION 400 Boost EcoWater je navíc velmi pohodlná. Díky zabudovanému infračervenému snímači hladiny soli v nádrži budete vždy upozorněni na nutnost jejího doplnění prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu. Samotné doplnění soli je usnadněno zabudovaným osvětlením a pomalu padajícím krytem, který ochraná vaše prsty před zachycením. Mít perfektně měkkou vodu tak zvládne každý. Chytrý software změkčovače vás také informuje o případných poruchách – nemusíte se tak obávat o bezpečnost svého bydlení či pracoviště.

Změkčovač eVOLUTION 400 Boost EcoWater je velmi výkonný a odolný. Obsahuje přísadu v podobě křemičitého štěrku, díky níž může být změkčovač ještě efektivnější než kdy dříve. Řídící hlavice se zase postará o správný tlak vody. Nejvíce namáhané části změkčovače, jako např. vrchní kryt zařízení, jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS plastu. Díky tomu vám může změkčovač eVOLUTION 400 Boost EcoWater sloužit spoustu let.

Co mi změkčovač vody eVOLUTION 400 Boost EcoWater přinese?

  • Úsporu energie – topná zařízení a potrubí jsou se změkčovačem chráněná před kotelním kamenem, díky čemuž můžete uspořit až 20 % elektrické energie
  • Úsporu peněz – měkká voda při úklidu a praní nevyžaduje tak velké množství čistících prostředků
  • Méně oprav a zničených domácích spotřebičů – spotřebiče zanesené vodním kamenem mají zkrácenou životnost a větší poruchovost
  • Čistší domácnost – s měkkou vodou se snadno zbavíte skvrn na nádobí, příborech, vodovodních kohoutcích a dalších místech
  • Lepší prádlo – s měkkou vodou jsou barvy prádla chráněné a oblečení je po vyprání měkké
  • Zdravější pokožku i vlasy – měkká voda je mnohem šetrnější k našemu tělu, což ocení zejména atopici a alergici i malé děti

Jak změkčovač vody eVOLUTION 400 Boost EcoWater funguje? 

Změkčovač eVOLUTION 400 Boost EcoWater jednoduše stačí nainstalovat přímo na hlavní přívod studené vody v domě, bytě, bytovém domě, firmě nebo kdekoliv jinde. Díky tomu budete moci využívat změkčenou vodu ve všech místnostech vaší domácnosti. Obsluha a údržba vyžaduje minimální účast z vaší strany a je velmi snadná. Do změkčovače je potřeba pouze jednou za čas doplnit sůl, aby mohl i nadále zajišťovat skvělou měkkou vodu. Změkčovač eVOLUTION 400 Boost EcoWater můžete navíc ovládat i mimo bydliště prostřednictvím chytrého telefonu.

Technické specifikace

ECOMULTI-dimensions

Rozměry A B C D E F
300 BOOST 70,5 cm 61 cm 88 cm 35,5 cm 51 cm 9,5 cm
400 BOOST 97 cm 87 cm 114 cm 35,5 cm 51 cm 9,5 cm
500 POWER 100 cm 87 cm 114 cm 35,5 cm 51 cm 9,5 cm
Technická specifikace a ovládací panel 100 COMPACT,
200 COMPACT
300 BOOST,
400 BOOST
500 POWER 600,700 POWER
Řídící hlavice ¾" SDV 1" SDV 1" DDV
Algoritmus Nová formule 1
Napájení Transformátor 240 V do 28V, 50Hz
Elektronika Zabezpečení ve speciálním opláštění
Víko nádrže na sůl Odnímatelné Samospouštěcí 2017
Automatické hlídání stavu soli 2017
Osvětlení nádrže na sůl 2017

 

Pro cenu nás kontaktujte na info@softwater.cz nebo +420 605 263 860

Produktový list změkčovačů vody eVOLUTION

eVOLUTION 300, 400, 500

eVOLUTION series

Technologie