Kód: EWS05 | Značka: EcoWater Systems

Změkčovač vody eVOLUTION 300 Boost - na dotaz

0 Kč
Cenová nabídka na vyžádání

Ocení větší domácnosti (rodinné domy) a provozy. Změkčovač vody zajistí vysoký výkon a nízké náklady na provoz. Kapacita podsvícené nádrže na sůl 65 kg. Vybaven modulem Wi-Fi, snímatelným krytem i displejem.

Změkčovač vody Evolution 300 Boost je ideálním pomocníkem na zlepšení kvality vody pro větší domácnosti (rodinné domy) a provozy. Obsahuje 14 litrů iontovýměnné pryskyřice katex, která zajišťuje změkčování vody. Rozměry změkčovače vody dovolují montáž pod závěsným kotlem nebo průtokovým ohřívačem vody. 

Proč změkčovač vody Evolution 300 Boost?

Změkčovač vody Evolution 300 Boost pomáhá s odbouráváním tvrdé vody v domácnostech i ve firmách. Tvrdá voda způsobuje tvorbu vodního kamene a snižuje účinnost čistících prostředků i pleťových přípravků (mýdel, šamponů apod.). Změkčovač vody Evolution 300 Boost je plnoautomatické inteligentní zařízení, které nepotřebuje téměř žádnou obsluhu. Jeho montáž i obsluha je velmi jednoduchá. Je dokázáno, že změkčovače vody zlepšují kvalitu života v domácnosti. 

 • Pitný režim a kvalita vody
  Voda z vodovodu vám nechutná, je kalná a cítíte pachuť? Raději si kupujete vodu balenou nebo pijete méně? Se změkčovačem vody už nebude. Vaše voda bude čirá, chutná a hlavně zdravá. Změkčovač vody redukují obsah těžkých kovů, chloru, hořčíku a vápníku a jiný látek.
 • Úspora peněz i času
  Tvrdá voda způsobuje usazování vodního kamene ve spotřebičích, jejich rychlejší opotřebení a nutnou opravu či výměnu. Čím více vodního kamene, tím delší čas nutný k nahřátí. Pomocí změkčovače vody se vodního kamene zbavíte efektivně. Už žádné zanášení a nekonečné čekání.
 • Zdravá pleť bez pupínků
  Tvrdá voda negativně ovlivňuje zdraví vaši pleti či vlasy. Díky změkčovači vody bude vaše pleť zase ekzémů, akné a jiných pupínků. Vaše vlasy budou opět jemné, lesklé a plné života.
 • Měkké prádlo po vyprání
  Ani vaše prádlo už nebude trpět. Po vyprání bude prádlo měkké, hebké a stále zářivě barevné.  

Jak funguje změkčovač vody Evolution 300 Boost?

Změkčovač vody Evolution 300 Boost je inteligentní zařízení, který uživateli zajišťuje maximální pohodlí, bezpečnost a efektivitu. Funguje na principu iontovýměnné pryskyřice vody - katex, která zajišťuje změkčení vody. Uvnitř zařízení je speciální ložisko, která zajišťuje výměnu iontů (minerálů) obsažené v tvrdé vodě za ionty sodíku. Toto ložisko vydrží plně funkční cca 10-15 let, ale je nutná jeho regenerace. Regenerace probíhá automaticky v nastavených intervalech dle vlastního požadavku. 

Nutností je pravidelná výměna soli v nádrže. Nemusíte se však bát, že zapomenete. Díky možnosti Wi-Fi připojení si tento inteligentní změkčovač vody řekne o doplnění sám. Efektivitu změkčovače vody zvyšují speciálními ventily, které omezují pokles tlaku a zlepšují průtok vody.

Změkčovač vody Evolution 300 Boost se montuje na hlavní přívod studené vody. Je nutné zajistit odtok do kanalizace a elektrickou zásuvku. Místo musí být suché a nemělo by v něm mrznout. 

Další výhody změkčovače vody Evolution 300 Boost

 • Inteligentní regulace objemu - inteligentní software automaticky vybírá optimální nastavení dle aktuální spotřeby vody.
 • Suchá nádrž na solanku - nádrž na sůl zůstává suchá, aby se zabránilo vzniku bakteriích.
 • Digitální displej - poskytuje informace o zbývající kapacitě, množství solanky, spotřebě vody, regeneračním cyklu apod.
 • Automatická detekce množství soli a osvětlení nádrže - množství soli měří a nastavuje automaticky. Po otevření víka dojde k zapnutí světla a osvětlení nádrže se solí. 
 • Wi-Fi modul - umožňuje snadnou kontrolu stavu zařízení skrz chytrý telefon nebo tablet.

Technické specifikace

ECOMULTI-dimensions

Rozměry A B C D E F
300 BOOST 70,5 cm 61 cm 88 cm 35,5 cm 51 cm 9,5 cm
400 BOOST 97 cm 87 cm 114 cm 35,5 cm 51 cm 9,5 cm
500 POWER 100 cm 87 cm 114 cm 35,5 cm 51 cm 9,5 cm
Technická specifikace a ovládací panel 100 COMPACT,
200 COMPACT
300 BOOST,
400 BOOST
500 POWER 600,700 POWER
Řídící hlavice ¾" SDV 1" SDV 1" DDV
Algoritmus Nová formule 1
Napájení Transformátor 240 V do 28V, 50Hz
Elektronika Zabezpečení ve speciálním opláštění
Víko nádrže na sůl Odnímatelné Samospouštěcí 2017
Automatické hlídání stavu soli 2017
Osvětlení nádrže na sůl 2017

 

Pro cenu nás kontaktujte na info@softwater.cz nebo +420 605 263 860

Produktový list změkčovačů vody eVOLUTION

eVOLUTION 300, 400, 500

eVOLUTION series

Technologie