Kód: EWS04 | Značka: EcoWater Systems

Změkčovač vody eVOLUTION 200 Compact - na dotaz

0 Kč
Cenová nabídka na vyžádání

Změkčovač vody, který v sobě kloubí vysokou výkonnost a malé rozměry. Vejde se do domácnosti (rodina 2+2) nebo kanceláře s malým prostorem. Kapacita nádrže na sůl je 30 kg, obsahuje snímatelný kryt, Wi-Fi modul.

Změkčovač vody Evolution Compact 200 ocení domácnosti a kanceláře s malým prostorem (rodina 2+2). Výrobce EcoWater v tomto produktu výborně skloubil vysokou výkonnost a malé rozměry. Změkčovač vody vleze do každé kuchyňské linky i koupelnové skříňky. 

Proč pořídit změkčovač vody Evolution 200 Compact do vaší domácnosti?

Všimli jste si kalné vody při jejím stáčení do sklenice? Neradi pijete vodu z vodovodu, protože cítíte pachuť v ústech? Pravděpodobně máte problém s tvrdou vodou. Tvrdá voda způsobuje usazování vodního kamene ve spotřebičích, tvorbu ekzémů a akné na pleti a zanechává skrvny na umytém nádobí. 

Pomocí změkčovače vody Evolution 200 Compact se můžete problémů efektivně zbavit. Změkčovač vody je ÚSPORNÝ. Díky inteligentním systému monitoruje spotřebu vody a automaticky přepočítává optimální množství vody a soli potřebné k regeneraci zařízení. Tato technologie zaručuje velmi úsporný režim. Použité technologie zajišťují také vysokou VÝKONNOST zařízení. Evolution 200 Compact je vyroben ze špičkových materiálů, které zaručují vysokou ODOLNOST proti poškození. Díky tomu vám změkčovač vydrží několik let. Změkčovač vody má inovativní řešení, které přináší každému uživateli POHODLÍ a BEZPEČNOST. V případě poruchy nebo nedostatku soli v nádrži zařízení automaticky odešle varovnou zprávu prostřednictvím Wi-Fi.

Vybavení změkčovače vody 200 Compact

Změkčovač vody je vybaven odnímatelným krytem zásobníku soli vyrobený z průsvitného materiálu, který umožňuje rychle zkontrolovat nejdůležitější informace na displeji. Doplňování soli usnadňuje automatické zapnutí osvětlení nádrže. Infračervený senzor neustále kontroluje hladinu soli v nádrži a pokud je hladina nízká, automaticky vás bude informovat o hladině prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Inteligentní ovladač se naučí vašemu režimu a zvykům - přizpůsobuje svou práci dle toho, jak moc doma používáte vodu. Díky vestavěnému WiFi modulu můžete ovládat činnost na dálku.

Změkčovač vody Evolution 200 Compact z řady eVOLUTION pomůže při:

  • šetření elektrické energie až o 20%,
  • šetření přípravků na úklid a praní až o 60%,
  • šetření nákladů na opravu či nákup nových spotřebičů,
  • péči o pleť či vlasy,
  • péči o oblečení během praní.

Technické specifikace

eVOLUTION-COMPACT-dimensions

Rozměry A B C D E F
100 COMPACT 41 cm 34,5 cm 55,5 cm 32,5 cm 43 cm 8,6 cm
200 COMPACT 53,5 cm 47 cm 68 cm 32,5 cm 43 cm 8,6 cm
Technická specifikace a ovládací panel 100 COMPACT,
200 COMPACT
300 BOOST,
400 BOOST
500 POWER 600,700 POWER
Řídící hlavice ¾’’ SDV 1’’ SDV 1 ‘’DDV
Algoritmus Nová formule 1
Napájení Transformátor 240 V do 28V, 50Hz
Elektronika Zabezpečení ve speciálním opláštění
Víko nádrže na sůl Odnímatelné Samospouštěcí 2017
Automatické hlídání stavu soli 2017
Osvětlení nádrže na sůl 2017

 

Pro cenu nás kontaktujte na info@softwater.cz nebo +420 605 263 860

Produktový list změkčovačů vody eVOLUTION

eVOLUTION 200 Compact

eVOLUTION series

Technologie