Kód: EWS03 | Značka: EcoWater Systems

Změkčovač vody eVOLUTION 100 Compact - na dotaz

0 Kč
Cenová nabídka na vyžádání

Ideální do malých bytů či rodinných domů pro max. 3 osoby. Umožňuje svislé i vodorovné umístění. Obsahuje snímatelný kryt, osvětlený displej i Wi-Fi modul. Kapacita nádrže na sůl 25 kg.

Změkčovač vody Evolution 100 Compact Ecowater je nejkompaktnější jednoprvkový změkčovač z řady eVOLUTION. Jeho malé rozměry umožňují montáž menších a hůře dostupných prostor jako jsou kuchyňské linky či skříňky v koupelně. Je ideální do bytu nebo malého rodinného domu (1-3 osoby, 1 koupelna). Evolution 100 Compact zvládne obsloužit připojené zařízení jako je pračka i myčka. 

Praktický průsvitný kryt dodává zařízení eleganci a je pohodlným řešením všude tam, kde světlo nedosahuje a je málo místa. Umožňuje vidět nejdůležitější informace na displeji a usnadňuje doplňování soli do nádrže. Infračervený senzor nepřetržitě měří množství soli v změkčovači a v případě jeho nízké úrovně automaticky odešle upozornění pomocí SMS nebo e-mailem. 

Jeho výhodou je snadné uložení do malých prostor, ať už skříně v koupelně či v kuchyni. Produkt Evolution Compact 100 je vybaven řídící hlavicí ¾” SDV, která efektivně omezuje pokles tlaku a zvyšuje průtok vody. Systém obsahuje regenerační algoritmus Formule 1, který ovlivňuje celkové provozní náklady. Obsahuje snímatelný kryt, který umožňuje snadné doplňování soli.

Přístroj obsahuje 25 kg soli v nádrži. Při jedné regeneraci spotřebuje 1,5 kg soli a 45 litrů vody. Dávka soli tedy vydrží až 16 cyklů. Maximální průtok vody změkčovače je 0,8 m³/hod.

Jak funguje změkčovač vody Evolution 100 Compact

Změkčení vody v zařízení Evolution 100 Compact zajišťuje výkonný iontovýměnný materiál a inteligentní systém řízení. Neustále monitoruje vaši spotřebu vody a automaticky přepočítává optimální množství vody a soli potřebné k regeneraci, proporcionálně do vyčerpaného intovýměnného materiálu. Tato jedinečná technologie zaručuje velmi úsporný provoz a zajišťuje měkkou vodu v momentě, kdy ji potřebujete. V tomto zařízení je obsah 9 litrů. Kapacita je dostačující pro byty, menší rodinné domy a menší provozovny. 

Výhodou změkčovače vody je výkonný iontovýměnný materiál, jehož životnost je přepočítaná na mnoho let. U tohoto materiálu je nezbytná regenerace (očištění), při které dochází k doplnění kapacity filtračního materiálu. Tato regenerace se provádí pomocí solného roztoku, který je tvořen ze soli připravené v rezervní nádobě. Celý proces probíhá automaticky a není potřeba žádného zásahu obsluhy. 

Změkčovač vody Evolution 100 Compact je nutné instalovat na hlavní přípojku studené vody v domě. Nutností je zajistit elektrické připojení (zásuvka na 230 V) a odtok do kanalizace. Změkčovač vody je vybaven speciálními ventily, které zamezují snížení poklesu tlaku a zároveň zvětšují průtok vody. 

Jaké výhody vám změkčovač vody Evolution 100 Compact přinese

Nechcete už vyhazovat spotřebiče po pár měsících používání z důvodu vodního kamene? Změkčovač Evolution 100 Compact je skvělým řešením. Účinně chrání topná tělesa vašich spotřebičů před zanesením a zvyšují jejich životnost. 

Evolution 100 Compact vám ušetří náklady spojené s elektrickou energii i úklidem. Díky kvalitnější a měkké vodě nebude docházet k usazování vodního kamene ani uvnitř topného zařízení ani na povrchu zařízení v bytě. 

Evolution 100 Compact má pozitivní vliv i na vaši krásu a zdraví. Ochrání vaši pokožku před podrážděním a tvorby akné či ekzémů. Vaše vlasy budou lesklé a plné života. 

Technické specifikace

eVOLUTION-COMPACT-dimensions

Rozměry A B C D E F
100 COMPACT 41 cm 34,5 cm 55,5 cm 32,5 cm 43 cm 8,6 cm
200 COMPACT 53,5 cm 47 cm 68 cm 32,5 cm 43 cm 8,6 cm
Technická specifikace a ovládací panel 100 COMPACT,
200 COMPACT
300 BOOST,
400 BOOST
500 POWER 600,700 POWER
Řídící hlavice ¾" SDV 1" SDV 1" DDV
Algoritmus Nová formule 1
Napájení Transformátor 240 V do 28V, 50Hz
Elektronika Zabezpečení ve speciálním opláštění
Víko nádrže na sůl Odnímatelné Samospouštěcí 2017
Automatické hlídání stavu soli 2017
Osvětlení nádrže na sůl 2017

 

Pro cenu nás kontaktujte na info@softwater.cz nebo +420 605 263 860

Produktový list změkčovačů vody eVOLUTION

eVOLUTION 100 Compact

eVOLUTION series

Technologie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení