Kód: EWS03 | Značka: EcoWater Systems

Změkčovač vody eVOLUTION 100 Compact - na dotaz

0 Kč
Cenová nabídka na vyžádání

Ideální do malých bytů či rodinných domů pro max. 3 osoby. Umožňuje svislé i vodorovné umístění. Obsahuje snímatelný kryt, osvětlený displej i Wi-Fi modul. Kapacita nádrže na sůl 25 kg.

Změkčovač vody Evolution 100 Compact Ecowater je nejkompaktnější jednoprvkový změkčovač z řady eVOLUTION. Jeho malé rozměry umožňují montáž menších a hůře dostupných prostor jako jsou kuchyňské linky či skříňky v koupelně. Je ideální do bytu nebo malého rodinného domu (1-3 osoby, 1 koupelna). Evolution 100 Compact zvládne obsloužit připojené zařízení jako je pračka i myčka. 

Praktický průsvitný kryt dodává zařízení eleganci a je pohodlným řešením všude tam, kde světlo nedosahuje a je málo místa. Umožňuje vidět nejdůležitější informace na displeji a usnadňuje doplňování soli do nádrže. Infračervený senzor nepřetržitě měří množství soli v změkčovači a v případě jeho nízké úrovně automaticky odešle upozornění pomocí SMS nebo e-mailem. 

Jeho výhodou je snadné uložení do malých prostor, ať už skříně v koupelně či v kuchyni. Produkt Evolution Compact 100 je vybaven řídící hlavicí ¾” SDV, která efektivně omezuje pokles tlaku a zvyšuje průtok vody. Systém obsahuje regenerační algoritmus Formule 1, který ovlivňuje celkové provozní náklady. Obsahuje snímatelný kryt, který umožňuje snadné doplňování soli.

Přístroj obsahuje 25 kg soli v nádrži. Při jedné regeneraci spotřebuje 1,5 kg soli a 45 litrů vody. Dávka soli tedy vydrží až 16 cyklů. Maximální průtok vody změkčovače je 0,8 m³/hod.

Jak funguje změkčovač vody Evolution 100 Compact

Změkčení vody v zařízení Evolution 100 Compact zajišťuje výkonný iontovýměnný materiál a inteligentní systém řízení. Neustále monitoruje vaši spotřebu vody a automaticky přepočítává optimální množství vody a soli potřebné k regeneraci, proporcionálně do vyčerpaného intovýměnného materiálu. Tato jedinečná technologie zaručuje velmi úsporný provoz a zajišťuje měkkou vodu v momentě, kdy ji potřebujete. V tomto zařízení je obsah 9 litrů. Kapacita je dostačující pro byty, menší rodinné domy a menší provozovny. 

Výhodou změkčovače vody je výkonný iontovýměnný materiál, jehož životnost je přepočítaná na mnoho let. U tohoto materiálu je nezbytná regenerace (očištění), při které dochází k doplnění kapacity filtračního materiálu. Tato regenerace se provádí pomocí solného roztoku, který je tvořen ze soli připravené v rezervní nádobě. Celý proces probíhá automaticky a není potřeba žádného zásahu obsluhy. 

Změkčovač vody Evolution 100 Compact je nutné instalovat na hlavní přípojku studené vody v domě. Nutností je zajistit elektrické připojení (zásuvka na 230 V) a odtok do kanalizace. Změkčovač vody je vybaven speciálními ventily, které zamezují snížení poklesu tlaku a zároveň zvětšují průtok vody. 

Jaké výhody vám změkčovač vody Evolution 100 Compact přinese

Nechcete už vyhazovat spotřebiče po pár měsících používání z důvodu vodního kamene? Změkčovač Evolution 100 Compact je skvělým řešením. Účinně chrání topná tělesa vašich spotřebičů před zanesením a zvyšují jejich životnost. 

Evolution 100 Compact vám ušetří náklady spojené s elektrickou energii i úklidem. Díky kvalitnější a měkké vodě nebude docházet k usazování vodního kamene ani uvnitř topného zařízení ani na povrchu zařízení v bytě. 

Evolution 100 Compact má pozitivní vliv i na vaši krásu a zdraví. Ochrání vaši pokožku před podrážděním a tvorby akné či ekzémů. Vaše vlasy budou lesklé a plné života. 

Technické specifikace

eVOLUTION-COMPACT-dimensions

Rozměry A B C D E F
100 COMPACT 41 cm 34,5 cm 55,5 cm 32,5 cm 43 cm 8,6 cm
200 COMPACT 53,5 cm 47 cm 68 cm 32,5 cm 43 cm 8,6 cm
Technická specifikace a ovládací panel 100 COMPACT,
200 COMPACT
300 BOOST,
400 BOOST
500 POWER 600,700 POWER
Řídící hlavice ¾" SDV 1" SDV 1" DDV
Algoritmus Nová formule 1
Napájení Transformátor 240 V do 28V, 50Hz
Elektronika Zabezpečení ve speciálním opláštění
Víko nádrže na sůl Odnímatelné Samospouštěcí 2017
Automatické hlídání stavu soli 2017
Osvětlení nádrže na sůl 2017

 

Pro cenu nás kontaktujte na info@softwater.cz nebo +420 605 263 860

Produktový list změkčovačů vody eVOLUTION

eVOLUTION 100 Compact

eVOLUTION series

Technologie