Kód: EWS16 | Značka: EcoWater Systems

Změkčovač vody EcoWater COMFORT 500

30 008 Kč 33 967 Kč Sleva 11 %
Skladem

Vhodný pro domácnosti s větším průtokem vody - bytové domy, větší rodinné domy, vícegenerační obydlí. Změkčovač je bezpečný, úsporný, snadný na údržbu, výkonný a odolný. Objem nádrže na sůl je 90 kg.

Domácnosti s větším průtokem vody potřebují pro účinné změkčování výkonnější zařízení. Právě takovým je změkčovač vody EcoWater COMFORT 500, který obstará bytové domy, větší rodinné domy nebo vícegenerační obydlí.

Změkčovač vody COMFORT, to je především:

  • Osvědčené a renomované zařízení vyráběné největším výrobcem změkčovačů vody pro domácnosti na světě, dostupné pouze u Našich autorizovaných partnerů.
  • Vybraná síť odborníků v oblasti úpravy vody, kteří zaručují profesionální výběr zařízení a výjimečný záruční a pozáruční servis na daném území.
  • Inteligentní a patentované řešení, které je zárukou bezporuchovosti, bezpečnosti a pohodlí.
  • Jedinečný řídící systém zajišťující nejvyšší výkon zařízení a zárověň nejlepší komfort při používání.
  • Velmi nízká spotřeba vody a soli pro regeneraci. Co se týče provozu, je COMFORT jedním z nejlevnějších změkčovačů na evropském trhu. Až do 50% menší spotřeba provozních materiálů během regenerace iontovýměnného podloží v porovnání s běžnými změkčovači vody, které jsou v prodeji.
  • Robustní provedení a bezporuchovost, opírající se o tisíce spokojených uživatelů.

Jaké výhody má měkká voda pro mě a moji domácnost?

Měkká voda je šetrná k pokožce i k vlasům. Dodává jim lesk, měkkost a zdravý vzhled. Při praní s měkkou vodou snadno dosáhnete perfektně čistého a barevně zářivého prádla, které bude měkké a jemné na dotek.
Veškeré nádobí včetně příborů bude s měkkou vodou zářivě lesklé a beze skvrn. Vany, umyvadla a sprchy nebudou trpět usazeninami vodního kamene ani fleky. Při úklidu navíc nemusíte používat tolik čisticích prostředků jako doposud.

Měkká voda se zároveň stará o zdraví všech spotřebičů, topných zařízení a potrubí – chrání je před usazováním kamene a přispívá tak k eliminaci nutných oprav.

Změkčovače vody vybírejte vždy podle velikosti prostoru, počtu lidí v domácnosti/kanceláři a dle tvrdosti vody.

Produktový list změkčovačů vody COMFORT

Řídící ventil COMFORT