Kód: EWS15 | Značka: EcoWater Systems

Změkčovač vody EcoWater COMFORT 400

27 576 Kč
Skladem

Postará se zlepšení zlepšení vašich vlasů, pokožku bez akné a prodlouží životnost domácích spotřebičů. Obsahuje elektronicky řízenou hlavici, výkonný iontovýměnný materiál, nádrž na sůl s kapacitou 100 kg. Ideální pro větší domácnosti.

Řešíte ve vaší domácnosti tvrdou vodu? Změkčovač vody EcoWater Comfort 400 vám pomůže. Tvrdé vody se zbavíte rychle a efektivně. Přinese do vaší domácnosti řadu výhod je ideální do domácností, ale i do menší kanceláře. Má jednoduchou řídící jednotku, která informuje o tvrdosti vody, času a potřebě regenerace.

Výhody, které změkčovač vody přinese do vaší domácnosti

  • Měkká vody zlepšuje zdraví člověka. Jak to poznáte? Konečně budou vaše vlasy jemné a lesklé. Vaše pokožka bude hebká. Zbavíte se pupínků, ekzému a akné.
  • Přejete si mít nádobí po umytí bez šmouh a skvrn? Změkčovač vody Comfort 400 vám pomůže i s tímto bojem. Konečně budete mít lesklé talíře a čiré sklenice.
  • Změkčovače vody ušetří náklady na topení až o 20 % zvětšením výkonu ohřívací jednotky vody /bojleru/.
  • Změkčovače vody prodlužují životnost domácích spotřebičů. Zbavíte se usazenin vodního kamene.
  • Skrvny a usazeniny na sanitárním zařízení budou pryč. Se změkčovačem vody bude čištění jedna radost.
  • Vaše prádlo bude po vyprání měkké a jemné. Prádlo neztratí barvu a zůstane zářivé. A navíc ušetříte až 60 % spotřeby pracích prostředků. 

Změkčovač vody Comfort 400 obsahuje výkonný iontovýměnný materiál a inteligentní systém řízení, které monitoruje spotřebu vody a přepočítává optimální množství vody a soli nutné k regeneraci zařízení. V rámci regenerace zařízení dochází k doplnění kapacity filtračního materiálu. Provádí se pomocí solného roztoku, který je tvořen ze soli připravené v rezervní nádobě. Proces regenerace probíhá automaticky bez nutnosti zásahy obsluhy. 

Zařížení Comfort je oproti řadě změkčovačů vody eVOLUTION cenově dostupnější. Životnost změkčovače je až 20 let. Není potřeba se obávat častého vyměňování nebo poruchovosti.

Změkčovače vody vybírejte vždy podle velikosti prostoru, počtu lidí v domácnosti/kanceláři a dle tvrdosti vody.

Produktový list změkčovačů vody COMFORT

Řídící ventil COMFORT